Приватний дім престарілих у Дніпрі

 

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Приватний дім престарілих Затишний Дім Цілодобовий догляд за лежачими хворими Послуги нянечки та доглядальниці

 

Як доглядати за родичами, які страждають на хворобу Альцгеймера?

У світі від 15 до 21 мільйона людей страждають на хворобу Альцгеймера, і за словами лікарів, масштаб цієї проблеми збільшується. Як ви можете допомогти коханій людині, яка бореться із цим серйозним захворюванням?

Увійдіть у світ хворого
Розуміння пацієнта – це перший і найважливіший крок. Хвороба Альцгеймера є нейродегенеративним захворюванням, нервові клітини мозку помирають із розвитком хвороби, викликаючи все більший хаос у житті людини. Спочатку у пацієнта виникають проблеми з короткочасною пам'яттю, потім він губиться у власному будинку.
Далі людина не розпізнає своє відображення в дзеркалі. Літній чоловік, який страждає на хворобу Альцгеймера на ранніх стадіях, схожий на того, хто розуміє, що він тоне, але знає, що нічого не може з цим поробити. Внаслідок розвитку захворювання у пацієнта з'являється все більше проблем із самостійним функціонуванням. Виникає порушення мови, неможливість передати думки словами і, як наслідок, втрата зв'язку з навколишнім середовищем. Існують також розлади особистості.

У Дніпрі існує будинок для людей похилого віку для хворих Альцгеймера.

Щоденні вправи.
Досі не було винайдено ліків від хвороби Альцгеймера, але є методи лікування, які допомагають уповільнити його розвиток. Заняття з когнітивної терапії є надзвичайно важливим елементом. Будь-яка активація процесів пам'яті позитивно впливає на стан пацієнта. Вправи цього включають, зокрема, стимулювання почуттів.Також часто використовується валідаційна терапія, яка включає уважне прослуховування слів, сказаних пацієнтом, і демонстрацію їм значущих та значущих речень. Це відмінний спосіб дізнатися про його почуття та бажання. Реабілітація також дуже важлива, оскільки вона спрямована на підтримання фізичної форми протягом найдовшого часу – вона має бути адаптована до стану здоров'я пацієнта.

На реабілітацію можна оформити хворого Альцгеймера до будинку для людей похилого віку в Дніпрі.

Підлаштовуємо кімнату для літньої людини
Людина, яка страждає на хворобу Альцгеймера в міру розвитку хвороби, потребує більшого порядку та стабільності. Тривога, яка супроводжує його, посилюється будь-якими змінами, наприклад, перестановкою меблів, зміною місця проживання. Щоб зменшити страх, варто подбати про те, щоб його оточення було дружнім і без загроз. Це дасть коханій людині почуття безпеки. Не забувайте захищати підлогу та сходи. Це зведе до мінімуму ризик падіння. Будь-які предмети, які можуть загрожувати здоров'ю, повинні бути поза досяжністю. Це стосується ножів, сірників, ліків або засобів для чищення. Вікна та двері повинні бути захищені, щоб він сам не залишав квартиру.

У будинку для літніх людей у ​​Дніпрі хворий Альцгеймера буде в повній безпеці.
24/7 догляд.

Розвиток хвороби Альцгеймера неможливо зупинити, кінцевою стадією завжди є втрата усвідомлення, нездатність упоратися з найпростішими діями.У цьому випадку варто подумати про сторонню допомогу, наприклад, медсестру, медичне обслуговування або спеціалізований центр довгострокової допомоги для людей з деменцією. Таким є будинок для літніх людей у ​​Дніпрі. Якоїсь миті пацієнти починають вимагати цілодобового догляду. Це дуже складно, тому що кохана людина, як і раніше, залишається в хорошій фізичній формі, але з нею вже важко спілкуватися. Раптові перепади настрою, втеча, явна агресія проти близьких людей… все це, на жаль, є наслідком прогресуючої дегенерації нервових клітин у мозку. На цій стадії захворювання варто задуматися про цілодобову допомогу спеціалістів.