Приватний дім престарілих у Дніпрі

 

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Приватний дім престарілих Затишний Дім Цілодобовий догляд за лежачими хворими Послуги нянечки та доглядальниці

 

Старече недоумство причини та наслідки

Деменція, або недоумкість, найчастіше пов'язана з втратою пам'яті, яка в основному зачіпає людей похилого віку. Тим часом, недоумство, це насамперед когнітивний розлад, який допомагає нам розпізнавати наше оточення.

Деменція - це зниження розумових здібностей, що виникає внаслідок змін у мозку. Втрата нервових клітин відповідальна за прогресуюче послаблення когнітивних функцій, і тому всі навички нашого мозку необхідні для правильного розпізнавання середовища, в якому ми живемо, та правильного функціонування у ньому. Пансіонат для літніх людей з деменцією Дніпро створений для таких людей, і надає кваліфікований догляд та допомогу.

Старече недоумство - симптоми

Найбільш відомим симптомом деменції є втрата пам'яті.

На першому етапі захворювання у потерпілого мало проблем: він забуває сплачувати рахунки, не пам'ятає, де залишив ключі від квартири. Такі ситуації трапляються з кожним, тому спочатку вони недооцінюються як пацієнтом, так і членами його сім'ї. Їх зазвичай звинувачують у втомі та віці, але вони аж ніяк не пов'язані з першими ознаками деменції.

На жаль, деменція це більше, ніж просто втрата пам'яті. На наступній стадії захворювання людина, яка страждає на деменцію, може спостерігати ряд інших симптомів, таких як:

  • проблеми орієнтації у часі та просторі,
  • втрата здатності до навчання
  • відсутність здатності впізнавати речі та людей,
  • відсутність правильної оцінки ситуації та прийняття рішень,
  • важко говорити
  • проблеми з рахунком,
  • апатія та перепади настрою,
  • дратівливості,
  • агресія,
  • страх.

У пансіонаті для літніх людей з деменцією Дніпро знайомі з усіма симптомами прояву деменції.

Поступово ці симптоми посилюватимуться, що призводить до послідовної відмови хворого від професійного та суспільного життя. На цій стадії захворювання може включати проблеми з харчуванням та загальну слабкість організму пацієнта. У такому разі краще довіритиме догляд спеціалістам пансіонату для літніх з деменцією Дніпро.

На третьому етапі деменція домінуватиме в житті хворої людини, яка вже втрачає контакт з навколишнім середовищем, та здатність виконувати повсякденні дії. Це етап, коли правильним рішенням буде постійне перебування у спеціалізованому будинку для літніх людей.

Старече недоумство - причини

Деменція – це нейродегенеративне захворювання, у якому нервова тканина дегенерує. Хвороба Альцгеймера, Паркінсона або Піка також відноситься до цієї групи захворювань (коли зміни впливають на лобово-скроневу частку). Деменція може бути результатом:

  • травми,
  • інфекція або пухлина головного мозку
  • ефект зловживання алкоголем,
  • тривалий стрес.

Деменція може виникнути у молодих людей. Найголовніше, щоб визначити причину проблеми, яка дозволяє увімкнути правильне лікування.

Старече недоумство — як його лікувати та запобігати?

На жаль, недоумство невиліковне. Це є наслідком структурних змін, що відбуваються з віком у мозку, які сучасна медицина поки що не може повернути назад.Доступне лікування має полегшити симптоми та покращити якість життя пацієнта:

Фармакотерапія використовує препарати, завдання яких полягає у підвищенні рівня ацетилхоліну - речовини обміну речовин у нервовій системі, відповідального, серед інших для процесів пам'яті та здатності до навчання.

Другий елемент терапії – вправи для мозку. До них відносяться: розгадування кросвордів, судоку та головоломок, гра в настільні ігри, шахи, шашки та карти, читання книг.

Ці вправи є елементом терапії, а й профілактики. Якнайшвидше ми повинні також ввести в наше життя такі елементи, як: дієта, багата на горіхи та рибу, регулярна фізична активність і достатній сон, що також допоможе нам захиститися від деменції, а кращий догляд та турботу нададуть у пансіонаті для літніх з деменцією Дніпро.

 

Організація догляду за лежачим хворим

 Сама тема догляду за хворим, що лежить, дуже важка. Але її потрібно обговорювати. Організація догляду за тяжкохворими людьми - це важка праця фізично та емоційно. Чи не довгострокові постільні режими переносяться набагато простіше, ніж довгі. Під час догляду за хворим, прикутим до ліжка дуже складно дотримуватися всіх необхідних правил. Якщо порушувати правила догляду за лежачим хворим, то можливий прояв ускладнень, здатних завдати тяжкої шкоди здоров'ю людини. Хоспіс у Дніпрі пропонує спеціалізований догляд за лежачими тяжкохворими людьми.

Які ускладнення можуть виникнути за порушення правил догляду за лежачим хворим?

Порушення дихальної системи, що призводить до застійної пневмонії. Це дуже небезпечно для здоров'я і може призвести до смерті.

Через порушення кровообігу можлива поява пролежнів.

Порушення функції дефекації та сечовипускання через неправильне харчування та порушення органів травлення.

Це основні ускладнення, які можуть виникнути під час порушення нормативів догляду за лежачим хворим. Існує багато інших ускладнень, які призводять до порушення функцій організму. Можуть з'явитися параліч, порушення мови, послаблення м'язів. Уникнути цих наслідків та максимально покращити якість життя хворої літньої людини Вам допоможуть у хоспісі у Дніпрі. Тут є всі необхідні умови та досвідчений персонал для організації правильного догляду за хворим.

У пансіонаті таким постояльцям надаються функціональні ліжка, і по необхідності протипролежневий матрац.Є безліч спеціального інвентарю, що полегшує догляд за лежачим хворим, тим самим покращуючи стан пацієнта.

Спеціалізоване багатофункціональне ліжко дозволяє регулювати положення тіла. Регулюються окремі частини ліжка, змінюючи висоту та положення лежачого. Протипролежневий матрац має компресор, який змінює тиск на ділянки тіла.

Хоспіс у Дніпрі один із найкращих центрів, які надають послуги літнім людям, які прикуті до ліжка. Догляд за лежачим хворим складається не тільки з гігієнічних процедур, контролю за прийомом ліків та ін'єкцій. Таким людям необхідна психологічна підтримка та комфортна емоційна обстановка, яку гарантують хворій людині у нашому пансіонаті.

Літня людина у цій ситуації потребує надмірного співчуття, йому важливо поважне звернення без концентрування уваги хвороби. Родичі хворого часто переходять цю межу і виявляють занадто багато емоцій, тому для правильного догляду за фізичним та емоційним станом необхідні кваліфіковані доглядальниці. Де краще здійснювати нагляд за такою людиною – це, звичайно, вирішувати Вам, але ми радимо робити це у спеціалізованих установах.

Хоспіс у Дніпрі надасть усе необхідне для того, щоб допомогти хворим людям похилого віку якнайшвидше відновитися та повернутися до звичного ритму життя.

Хвороба Паркінсона

Починаючи з молодості і до старості, люди накопичують купу хвороб. І є такі хвороби, які неможливо не запобігти, не вилікувати. Хвороба Паркінсона є однією з таких хвороб, яку вилікувати неможливо. До сьогодні медицині невідомо, чому вона виникає. Розвиток хвороби Паркінсона жодним чином не пов'язаний з інтелектуальними здібностями людини. Але все ж таки деякі методи лікування існують.

Будинки для людей похилого віку в Дніпрі готові подбати про вашу близьку людину, яка страждає на хворобу Паркінсона. Маючи багаторічний досвід догляду за тяжкохворими людьми похилого віку, в пансіонаті зможуть максимально покращити якість життя людям, які перебувають на стаціонарі.

Виявив і почав вивчення цієї недуги Джеймс Паркінсон, на честь нього було названо хворобу. Вона відноситься до хронічних захворювань ЦНС. Вчений виявив, що внаслідок нестачі в організмі дофаміну – нейромедіаторів, який виробляється в корі головного мозку та є наслідком хвороби Паркінсона. Найчастіше захворювання починає посилати перші ознаки після 50 років. Зазвичай його приписують до старечих хвороб. Це нейродегенеративне захворювання, яке чим старша людина, тим більшою є його прояв. Існує дві форми хвороби. Перша є спадковою формою і друга набутою – це синдром Паркінсона.

Будинки для літніх людей у ​​Дніпрі забезпечать цілодобове спостереження та якісний догляд. Висококваліфіковані доглядальниці допоможуть літній людині із захворюванням Паркінсона у гігієнічному догляді, прийнятті їжі, прогулянці. Оточать турботою і увагою.

Ознаки захворювання проявляються у вигляді тремору, уповільненості рухів, складності орієнтуватися у просторі та порушення координації. При треморі спочатку у людини просто похитується голова, потім тремтіння проявляється на кінцівках та нижній губі. Людині стає важко утримати у руці навіть важкий предмет, і тремор дуже помітний, коли людина не рухається. Уповільненість рухів проявляється у скороченні амплітуди рук і ніг, і людина як би сповільнюється. Так само це помітно на міміці обличчя. При хворобі Паркінсона втрачається тонус м'язів і зачіпаються суглоби. Порушення координації призводить до частих падінь та травм. Тому будинки для людей похилого віку в Дніпрі цілодобово спостерігають і допомагають людям похилого віку з симптомом Паркінсона.

Найважчим проявом хвороби Паркінсон є деменція. Вона проявляється у понад 30% хворих. Люди похилого віку з такими проявами замкнуті, озлоблені, байдужі до оточуючих. Вони часто спостерігається депресія. Так як вилікувати паркінсонізм неможливо, лікарі роблять все, щоб покращити якість життя пацієнта і як можна на довше продовжити життя людині, не допустити розвитку п'ятої стадії захворювання, що призводить до смерті. Тому що на цій стадії відбувається повна інвалідність. Для лікування вживається комплексна терапія. Сюди входить прийом медикаментів та необхідних вітамінів, гімнастика, сеанси психотерапії, масаж.

Для догляду за людиною похилого віку з хворобою Паркінсона необхідний медичний контроль. Таку послугу надають для своїх постояльців будинки для літніх людей у ​​Дніпрі.Медсестра щодня проведе моніторинг здоров'я, вимірює тиск та температуру, проконтролює прийом ліків та зробить необхідні маніпуляції. Психолог допоможе швидко адаптуватися на новому місці та проведе сеанс психотерапії.