Приватний дім престарілих у Дніпрі

 

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Приватний дім престарілих Затишний Дім Цілодобовий догляд за лежачими хворими Послуги нянечки та доглядальниці

 

Догляд для хворих на деменцію

Слово «деменція» описує групу симптомів, які можуть охоплювати втрату пам'яті, проблеми з мисленням та порушення мови. Вони часто супроводжуються змінами настрою, сприйняття чи поведінки. Зазвичай ці зміни спочатку невеликі, але згодом вони можуть вплинути на ваше повсякденне життя. Важливо пам'ятати, що деменція перестав бути природною частиною процесу старіння.

Як зрозуміти людей із деменцією?

Діагноз деменції може мати великий вплив на пацієнта як у емоційному, соціальному, психологічному, так і у повсякденному плані. Адаптація до цих змін часто буває складною. Вони впливають на мислення, почуття та емоції. Отже, вони негативно впливають на самооцінку, незалежність, а також на встановлення та підтримання відносин. Тому слід підтримувати людину з деменцією.
Люди з деменцією часто мають проблеми зі спілкуванням. Наприклад, вони можуть знайти потрібне слово чи повторюються. Якщо вони також мають проблеми зі слухом, вони можуть не розуміти, що ви їм кажете. Проте розмова надзвичайно важлива. Тоді хворий не почувається ізольованим. Варто пам'ятати, що йдеться не тільки про вербальне спілкування, а й про невербальне спілкування (наприклад, мовою тіла). Способи спілкування та догляд за хворим на деменцію добре знають професійні співробітники пансіонату для людей похилого віку.

Догляд за хворим на деменцію.

Доброзичливе середовище підтримує потреби людей з деменцією. Це сприяє їхній незалежності, стимулюванню та зміцнює особисті якості. Неприємна обстановка збиває з пантелику і лякає. Виникає відчуття ізольованості.Варто пам'ятати, що такі люди можуть мати проблеми зі сприйняттям предметів. Вони не можуть відокремити будь-що від фону (наприклад, білий предмет на білій стіні) або неправильно оцінити відстань. Використовуючи різні кольори, можна спростити їм пошук речей і тим самим знизити ризик нещасних випадків. Різні адаптивні предмети допомагають людям, які мають проблеми з рівновагою, моторикою, контролем, рухливістю та зором. Нековзні килимки та поручні у ванних кімнатах і душі також можуть бути корисні. Вони захищають від ковзання та падіння.
Цікаві та добре організовані заняття необхідні для підтримки навичок та здібностей при догляді за хворим на деменцію на належному рівні. Вони заохочують до співпраці. Вони вносять різноманітність. А також покращують самопочуття та якість життя. Заняття можуть стати чудовою нагодою висловити себе, поспілкуватися та поділитися спогадами. Дозвольте людині вибрати заняття, які її найбільше цікавлять. Запитайте, чим йому подобається займатися і чим він хотів би займатися. Наприклад, якщо йому подобається малювати, запропонуйте помалювати. Такі заняття можуть бути чудовими, щоб заспокоїтись. Вони також підвищують впевненість у собі та у собі.
Внесення певних змін до навколишнього середовища може допомогти хворому зберегти незалежність та безпеку. Хочете знати, що ви можете при догляді за хворим на деменцію?

Поліпшіть рівень освітлення та максимально використовуйте природне світло.

Заберіть усі предмети, про які можна спіткнутися або послизнутися.

Вибирайте меблі та постільні речі, які контрастують зі стінами та підлогою.

Тримайте важливі предмети в одному місці.

Залиште двері у ванну відчиненими, а ввечері увімкніть світло.

Враховуйте датчики світла. Вони вмикаються, коли людина встане вночі.

Існують різні види технологічних рішень, що підтримують хворого. Не забудьте вибрати їх відповідно до ваших індивідуальних потреб та очікувань