Приватний дім престарілих у Дніпрі

 

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Приватний дім престарілих Затишний Дім Цілодобовий догляд за лежачими хворими Послуги нянечки та доглядальниці

 

Паліативна медична допомога

Багато хто думає, що смерть сама по собі лякає більшість людей прогресуючими невиліковними захворюваннями. Тим часом хвороба бере своє набагато раніше та вражає всіх родичів хворого. Необхідно розуміти, як поговорити з коханою людиною про відхід у хоспісі, та не заподіяти додаткових страждань.

Інформація про необхідність надання похилого віку паліативної допомоги може шокувати.

Якоїсь миті лікар вирішує, що лікування хвороби не дає жодного ефекту і потрібно бути готовим до гіршого. Для пацієнта це остаточне підтвердження того, що йому не стане кращим і в нього обмежений час. Це завжди шок. Навіть якщо раніше хвороба прогресувала повільно, він зміг пристосуватися до неминучого.

У цей період варто приділити хворій людині особливу увагу. Це дуже складне завдання, тому що водночас родичі стикаються зі своїми важкими емоціями. Мало хто знає, що жалоба асоціюється не лише зі смертю. Ми переживаємо це з різною інтенсивністю щоразу, коли щось втрачаємо. Горе також може означати втрату віри у одужання. У цей момент людина реагує смутком, гнівом чи запереченням. На даний момент це безумовно не полегшує прийняття рішень.

Багато людей бояться хоспісу, розглядаючи його як смертельний заклад. Тим часом саме паліативна допомога може внести певний порядок у хаос, що супроводжує невиліковні хвороби на їхній термінальній стадії.Він забезпечує підтримку професійних лікарів та медсестер, спрямованих на зменшення болю, запобігання ускладненням та полегшення інших соматичних симптомів, що супроводжують прогресування захворювання. Завдяки цьому важкий час можна пережити спокійніше, гідніше і цінніше.

Чим паліативна допомога може допомогти вам та вашим близьким.

У таких розмовах потрібно наголошувати на чесності та співчутті. Найгірше, що можна зробити, це спробувати розчарувати реальність, сфальсифікувавши її. Паліативна медицина корисна лише людям, у яких більше немає жодного шансу на одужання. Таким чином, ви не можете дати хворому помилкові надії. Вирок уже ухвалено. Питання в тому, чим ви хочете зайнятися в час, що залишився.

Прийняття паліативної допомоги означатиме звільнення від неймовірного болю, якого можна уникнути в цивілізованому світі. Тому про це варто поговорити якомога раніше, коли хворий ще може приймати повністю обґрунтовані рішення. Якщо він зробить свій вибір сам, він не відчує, що повністю втрачає контроль над своїм життям на його завершальному етапі.

Щоб зрозуміти, що таке паліативна допомога, рекомендується спочатку описати галузь медицини, з якої вона виходить. Паліативна медицина є одночасно медичною наукою та медичною спеціальністю, що охоплює догляд за пацієнтами на останній (термінальній) стадії невиліковної хвороби.Мета паліативної медицини дещо інша, ніж в інших галузях цієї науки, тому що вона не передбачає відновлення здоров'я хворого – вона спрямована лише на покращення якості життя пацієнта у цей важкий момент. Тому заходів щодо усунення причин хвороб не існує, адже основна мета – полегшити симптоми хвороби, надати психологічну підтримку пацієнту та його родичам, максимально ефективно полегшити біль.

Паліативна допомога вимагає спеціальної кваліфікації, і має виконуватися командою спеціалістів з великим досвідом, такою установою є приватний будинок для літніх людей у ​​Дніпрі.

Тут ключову роль відіграє медсестра, яка щодня супроводжує вмираючого. Крім того, до складу фахівців входять також психіатр, фізіотерапевт та лікарі.

Facebook

Пансіонати в Україні